Uzman Görüşü: İşte Sepete Atılacak En İyi 3 Kripto Para!

Lider kripto para Bitcoin’in önceki rekorunu kırarak 72.000 doların üzerine çıktı. Kripto uzmanı Ana Zirojevic’a göre, bunu sağlayan piyasadaki iyimser havayla birlikte, bu hafta için en iyi yatırım fırsatlarından bazıları hala 0,10 doların altında mevcut. Uzman, en iyi satın alma seçenekleri kategorisine girecek üç token belirledi.

İlk sıradaki kripto para: Shiba Inu (SHIB)

Popüler kripto analisti Ali Martinez’in paylaştığı dört saatlik grafik desen gözlemlerine göre, Shiba Inu (SHIB), bu hafta 0,000052 dolara doğru bir yükseliş kırılması için konumlanmış durumda. Bu yüzden, SHIB Coin güçlü temelleri sayesinde listeye giriyor.

SHIB fiyat hareketi analizi ve tahmini. Kaynak: Ali Martinez

Bu arada Shiba Inu, son 24 saatte %0,18 yükselişle 0,000034 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca, kripto para son yedi günde %32,62 yükseliş gördü. En son grafik verilerine göre aylık %272,13’lük etkileyici bir artış kaydetti.

İkinci sırada Celer Network (CELR) var

Sırada, birden fazla Blockchain’de tokenlara, merkezi olmayan finansa (DeFi), oyun finansmanına (GameFi), Non Fungible Token’lere (NFT’ler), yönetişime ve daha fazlasına tek tıkla erişimi kolaylaştıran bir Blockchain birlikte çalışabilirlik protokolü olan ve ‘güçlü bir satın alma’ hissi kaydeden Celer Network’ün (CELR) yerel tokenı var.

Celer Network 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Şu anda CELR fiyatı 0.034 seviyesinde bulunuyor. Bu da gün içinde %3,77 oranında yükseldiğini, haftalık %8,60 kazanca eklendiğini gösteriyor. Ayrıca, son verilere göre token önceki 30 gün içinde %82,21 oranında ilerleme kaydetti.

Celer Network 7 günlük fiyat grafiği.

Son olarak patlayıcı hamleler yapan Floki (FLOKI) geliyor

Floki (FLOKI) de, özellikle DAO’sunun “uzun vadeli güvenlik ve istikrarı” sağlamak için bir hafta içinde 190 milyardan fazla FLOKI yakacağını duyurmasının ardından ve geçtiğimiz yıl sosyal etkileşimlerde %4.400’lük kayda değer bir artışın ortasında, yükseliş hissiyatı kaydediyor.

Popüler meme coin’i yazı sırasında 0,000284 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Bu da tek bir günde %16,51’lik önemli bir kazanç kaydettiği anlamına geliyor. Üstelik geçtiğimiz hafta %76,84 oranında fırladı. FLOKI, ATH’a doğru koşarken aylık grafiğinde %810,20’lik olağanüstü bir koşu yaptı.

Floki 7 günlük fiyat grafiği.

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, yukarıdaki kripto para birimleri bu hafta için özellikle kazançlı satın alma fırsatları sunuyor. Ancak durumun kolayca daha kötüye gitmesinin de mümkün olduğunu akılda tutmak önemli.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x