Samsung Anneler Günü Kampanyaları ile Aksesuarlarda Fırsatlar Sunuyor

Samsung, Anneler Günü yaklaşırken, annelerine alacakları hediyeyi düşünen tüketiciler için Galaxy Serilerinden çeşitli akıllı telefon modellerini indirimli Galaxy Buds2, Galaxy Buds FE veya Galaxy Watch6 44mm fırsatlarıyla sunuyor. Samsung’un Anneler Günü Kampanyaları 6-12 Mayıs tarihleri arasında shop.samsung.com.tr tarafında kanallarında geçerli olacak.

Anneler Günü’nde annesine Samsung’un yeni yapay zeka özellikleriyle donatılmış güçlü akıllı telefon deneyimini yaşatmak isteyenler için ideal hediye seçeneği Galaxy S23 Ultra’yı alan katılımcılar, Galaxy S23 Ultra’nın vadettiği güçlü performansı gelişmiş bağlantı özellikleriyle daha da ileriye taşıyan Galaxy Buds2 Pro’ya ya da 44 mm’lik Galaxy Watch6’ya ücretsiz sahip olma fırsatı yakalayacak. Bu sayede anneler Galaxy S23 Ultra ile Galaxy AI’ın yapay zeka destekli birçok yeni özelliğini kullanırken, aynı zamanda Galaxy Buds2 Pro’nun akıllı bağlantı ve Galaxy Watch6’nın akıllı zindelik ve fitness özelliklerinden de faydalanabilecek. Akıllı saat ya da akıllı kulaklıklar Galaxy S23 Ultra’nın şık tasarımına uyum sağlayarak annelerin yaşam tarzına ve stiline değer katacak.

Samsung’un Anneler Günü Kampanyası kapsamında Galaxy S23 Serisi’nin akıllı telefon deneyimine seviye atlatan Galaxy AI özelliklerine sahip diğer amiral gemisi telefonlarından Galaxy S23 ve Galaxy S23FE’yi tercih eden tüketiciler ise tavsiye edilen satış fiyatı 5699 TL olan Galaxy Buds2 Pro’yu yalnızca 999 TL’ye ya da tavsiye edilen satış fiyatı 8499 TL olan Watch 6 44mm’yi yalnızca 1999 TL’ye indirimli olarak satın alma fırsatından faydalanabilecek.

1 – 3
Yüksek kalitede fotoğrafçılık, gelişmiş performans, sıradışı bağlantı ve Knox Vault ile güvenliği mükemmel bir formda sunan Galaxy A Serisi’nin yepyeni üyeleri Galaxy A55 5G ile Galaxy A35 5G, Anneler Günü için daha bütçe dostu hediyeler arayan tüketiciler için ideal seçenekler olacak. Samsung’un Anneler Günü Kampanyası kapsamında Galaxy A Serisi’nden Galaxy A55 5G’yi tercih eden tüketiciler, Galaxy Buds kulaklıkların en sevilen özelliklerini akıllı bağlantı özellikleriyle sunan ve tavsiye edilen satış fiyatı 2399 TL olan Galaxy Buds FE’ye ücretsiz sahip olma fırsatını yakalayacak. Galaxy A35 5G’yi alan tüketiciler ise Galaxy Buds FE’ye yalnızca 799 TL’ye sahip olma fırsatından faydalanabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x